Оберіть мову: Українська
Оберіть мову:
Валюта:

Оплата та Доставка

Оплата по Україні здійснюється на картковий рахунок ПриватБанку або розрахунковий рахунок, а із-за кордону - будь-якою зручною системою грошових переказів (PayPal, Western Union, MoneyGram тощо) або за домовленістю з Інтернет-магазином.

 

ОПЛАТА для замовлень по Україні

Повна оплата. При замовленні на суму від 1800 грн та 100% оплаті, доставка по Україні для роздрібних покупців у відділення пошти/поштоматів безкоштовна.

Післяоплата (накладний платіж). Оплата при отриманні оформляється лише на замовлення від 1000 грн та відправці перевізником «Нова пошта» та/або «Укрпошта» по Україні за умови попереднього перерахунку на картковий або розрахунковий рахунок 10% завдатку від загальної суми замовлення, але в будь-якому випадку не менше 300 грн.

*Оплата при отриманні для товарів під замовлення та/або індивідуальних замовлень оформляється за умови попереднього перерахунку на картковий або розрахунковий рахунок 50% завдатку від загальної суми замовлення, але в будь-якому випадку не менше 300 грн.

*Сума внесеної передоплати у вигляді завдатку не повертається у разі відмови від прийняття товару, якщо така відбулася не з вини «Барвистої Вишиванки».

*ОБОВ’ЯЗКОВО ПОВІДОМЛЯЙТЕ ПРО ЗДІЙСНЕНУ ОПЛАТУ в телефонному режимі та/або відправляйте квитанцію про оплату на електронну пошту. В протилежному випадку – замовлення не оформляється.

 

ОПЛАТА для міжнародних замовлень

Повна оплата. Оплата замовлення, що передбачає його доставку за кордон здійснюється по 100% передоплаті, включаючи вартість доставки, розрахунок якої здійснюється менеджером Інтернет-магазину.

*Ціна товару, який доставляється за межі території України, не охоплює вартість доставки, оплату можливих брокерських та митних платежів, послуг або інших зборів, встановлених законодавством країни, куди доставляється товар.

 

ОПЛАТА при купівлі в офлайн-магазині «Барвиста Вишиванка»

• Готівковий розрахунок

• Карткою VISA / MASTERCARD (через термінал, LiqPay, Apple Pay, Google Pay тощо)

visa mastercard

 

СПОСОБИ ДОСТАВКИ

(доставляємо по всьому світу)

• Нова Пошта – по всій Україні та за кордон

• Укрпошта - по всій Україні та за кордон / WORLDWIDE

*Для міжнародних відправлень також доступні Meest Express та/або будь-які інші служби доставки (перевізники) за домовленістю з Інтернет-магазином.

*БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА - при замовленні на суму від 1800 грн та 100% оплаті (по Україні для роздрібних покупців у відділення пошти/поштоматів).

*Просимо звернути вашу увагу, що обмін/повернення товару здійснюється протягом 14 календарних днів, згідно чинного Закону України «Про захист прав споживачів», Публічного договору та Договору купівлі-продажу товару на індивідуальне замовлення, які розміщені на сторінці Інтернет-магазину. Якщо обмін/повернення здійснюється не з вини «Барвистої Вишиванки» - витрати за доставку в обидві сторони покладаються на клієнта.