Оберіть мову: Українська
Оберіть мову:
Валюта:

Про Компанію

 

БАРВИСТА ВИШИВАНКА

МИ ЄДИНИХ ЦІННОСТЕЙ

Worlwide delivery

Що стоїть за нашими цінностями? «Барвиста Вишиванка» - бренд українського вишитого вбрання та виробник унікальних товарів для рукоділля. Вже більше 15 років ми створюємо красу української традиції, аби кожен відчув гордість та став частиною великої історії! 

Вишиванка для бренду - не просто річ: це внутрішній голос наших традицій, родинних цінностей та свободи нашої ментальності. Кожна вишиванка має своє походження, власну мову, цінність та значення. Повертаючись до витоків, ми стаємо частиною великої історії, яскравим прикладом сьогодення і творцями нашого майбутнього. Вишите вбрання є сектором нашої особливої уваги, адже дослідження істинної символіки, її інтерпретації нашими предками та поєднання з концептуальними елементами стали монолітною основою бренду створення та наближення української традиції до кожного з нас. У наших вишиванок не існує кордонів, їх одягають по всьому світу, про них говорять, пишуть та завдячують цілі історії.

Рукоділля, українська творчість та її краса є серцем нашої діяльності. «Барвиста Вишиванка» є виробником та лідером на ринку творчості. Популяризація культурної спадщини та ремесла стала для нас однією з найважливіших місій, де кожен має змогу не лише розділити натхнення, спробувати щось нове та цікаве, а й доторкнутися до історії, втекти на мить та зануритися в культуру «тут і зараз», пізнаючи цікаві факти, традиційні орнаменти, символіку, різноманітні техніки вишивки, секрети та генетичний код нашої ідентичності. Всеукраїнський проєкт бренду «Шедеври української культури» став гордістю та надбанням кожного українця. Вперше в Україні у співпраці з відомими художникам та ілюстраторами ми зібрали 100 унікальних сюжетів про Україну, інтегрувавши їх у товари для вишивки. Наші «Шедеври» занурюють в самісіньке серце кожного куточка України, знайомлять з визначними постатями, святами і традиціями України та шедеврами духу сьогодення.

«Барвиста Вишиванка» є виробництвом повного циклу та місцем творчого натхнення. У нас ви знайдете все: від всього необхідного для рукоділля до готового дизайнерського вишитого вбрання. Найбільший в Україні асортимент авторських схем та наборів для вишивки картин, весільних, великодніх та спасівських рушників, скатертин, святкового декору та товарів для дому. Великий асортимент заготовок вишиванок, парних та сімейних луків, вінчальних та весільних образів та дитячих вишиванок.

Матеріали для вишивки та інших видів рукоділля - бісер Preciosa, Matsuno, TOHO, Miyuki. Велика гама ниток - DMC, Madeira metallic та інші. Вишукані тканини - Zweigard, Dome, Едельвіка, шовк, більше 100 кольорів натурального льону тощо. Більше 200 видів мережива, бусини та елементи оздоблення - Swarovski, Preciosa, фурнітура різного призначення та все, що може спасти на думку.Кожна колекція бренду, кожен стібок вишиванки чи новий проект сповнені глибоким сенсом, який дарує його власнику любов, незабутні враження та частинку найріднішого.

Про «Барвисту Вишиванку» говорять єдині цінності бренду.

ПЕРШЕ: Культура впливу. Наші товари говорять мовою ідентичності, глибокого сенсу та великої любові. Кожен сюжет, орнамент, колекція чи проект особливі - вони несуть в собі цінності української традиції, важливі відповіді та пізнавальні коріння. Ми переконані, кожен з вас, популяризуючи українську традицію, робить великий вклад та складає колосальний вплив на формування свідомості кожного українця.

ДРУГЕ: Професіоналізм #БВкоманди. Ми відданні своїй справі, за лаштунками «Барвистої Вишиванки» велика сім’я різних особистостей, але єдиних цінностей та професіоналів своєї справи. Кожен працівник бренду, починаючи від ідейних натхненників, дизайнерів, швей, друкарів, менеджерів та продавців-контультантів і закінчуючи водієм, який відправляє замовлення, роблять великий вклад, щоб довгоочікувана покупка принесла вам радість. Увага до деталей є основним принципом роботи професіонала, саме тому #БВкоманда на кожній ланці бере на себе відповідальність, надає чіткі консультації, ділиться знаннями, проводить майстер-класи та висловлює рекомендації, аби ваша покупка стала особливою!

ТРЕТЄ: Стандарт якості. Якість повинна бути на першому місці! Саме з цим асоціюється «Барвиста Вишиванка». У своїй роботі ми використовуємо матеріали найвищої якості передових світових виробників, вишукані тканини, екологічні фарби, найсучасніше обладнання та технології. Кожну вишиванку, кожен продукт ми кроїмо та виготовляємо окремо, обробляємо, уважно збираємо та відправляємо з любов’ю, щоб ви отримали незабутні враження. За якість та сервіс ми відповідаємо своїм ім’ям та репутацією. Ми раді дарувати емоції та через десятки років бачити вас й отримувати відгуки про придбану вишиванку, схему чи будь-яку іншу річ, яка з роками не втратила своїх властивостей та стала сімейною реліквією.

ЧЕТВЕРТЕ: Успіх клієнта. У кожній нашій колекції, продукті чи вчинку присутня турбота, бажання бути корисним та прагнення наблизити до краси культурної історії, сьогодення та нашого майбутнього через перо традицій та творчого натхнення. Успіх клієнта - це наш успіх, об’єднаний спільними цінностями, баченням та взаєморозумінням. Ми працюємо, щоб перевершити ваші сподівання, подарувати незабутні емоції та відчуття бездоганності.

П’ЯТЕ: Свої традиції. Із самого зародження наш бренд не лише про вишиванку та вишивку красивих орнаментів чи сюжетів, а, в першу чергу, про ідейність, єдність цінностей, культуру впливу, інтелектуальну ментальність, саморозвиток та новаторство. Наша традиція - відтворювати та вдихати життя у старовинні мотиви, продовжуючи створення нових сучасних орнаментів, актуальність яких продиктована сьогоденням.

ТМ Барвиста Вишиванка наближає до культурних цінностей та родинних традицій!