Оберіть мову: Українська
Оберіть мову:
Валюта:

Про Компанію

Компанія «Барвиста Вишиванка» розпочала свою діяльність більше десяти років тому. Ми обрали вишивку як основний вид діяльності невипадково. Адже українська вишивка вже не одне століття є відомою не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Та й у інших країнах вишивка є досить популярною.

 

За допомогою символів, елементів вишивки наші предки виражали своє ставлення до оточуючого життя. Кожен візерунок, орнамент, колір несли якийсь певний зміст. Спочатку вишиті вироби носили функцію оберегу, пізніше їх стали використовувати і просто, як прикрасу для оселі, одягу.

 

Вишита сорочка стала незамінним атрибутом для кожного українця. В наш час для носіння вишиванки немає жодних вікових обмежень: її одягають усі – від немовлят до людей похилого віку. Існує безліч видів вишитих сорочок: від буденної офісної вишиванки до святкового витвору мистецтва. На сьогоднішній день одягати вишиванку – це не лише данина українським традиціям, це також дуже модно і сучасно.

 

Чудовим доповненням вишитої сорочки є прикраса з бісеру. Найбільш розповсюдженим видом виробів з бісеру є «ґердан» — плетений шнурок чи тасьма, а також прикраса у вигляді плескатого ланцюжка або ажурного комірця з різнокольорового бісеру, яким переважно жінки прикрашають шию.

 

Мережа магазинів та інтернет-магазин «Барвиста Вишиванка» мають великий асортимент матеріалів для вишивки та інших видів рукоділля, а також готових виробів, який здатний задовольнити найвибагливіші смаки. Також в нас є для Вас великий вибір дитячих та дорослих вишиванок. Тут кожен знайде щось для себе, щось для душі. Той, хто любить створювати красу власноруч – великий вибір заготовок, схем для вишивання, ниток, бісеру і т.д. А той, у кого не вистачає часу на рукоділля, знайде у нас великий асортимент готових вишиванок, прикрас з бісеру, вишитих картин та навіть ікон.

 

Наша команда складається не з випадкових людей, а з професіоналів, людей, відданих своїй справі. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб Ви могли створити свій власний вишитий шедевр за допомогою наших заготовок. Дизайнери з натхненням створюють кожен стібок, друкарі з точністю наносять малюнки на тканину, пакувальники акуратно запаковують кожен виріб у спеціальну упаковку. А також, у разі необхідності, досвідчені кравчині якісно пошиють Вашу майбутню одяганку. До кожної нашої заготовки ми додаємо роздруківку з кольорами бісеру, що потрібен для вишивки даної заготовки, та інструкцією до вишивання бісером. Наші менеджери та продавці-консультанти в магазинах з радістю допоможуть Вам у виборі, дадуть відповіді на усі Ваші питання та в максимально короткий термін (наскільки це можливо) виконають Ваше замовлення.

 

Сподіваємось, що наша продукція не залишить байдужим жодного цінителя вишивки. А ті, хто досі не мав справи з вишивкою – закохаються у неї так само, як і ми.

 

Будемо раді кожному клієнту!

  

З повагою,

колектив компанії «Барвиста Вишиванка»